Toll Free: + 1 888-870-3005 410-625-0808 1611 Bush Street, Baltimore, MD 21230, VS. sales@dredge.com

Stel je ooit voor wat er nodig is om een ​​bagger te bouwen?

Sinds de oprichting van het bedrijf heeft Ellicott Dredges verschillende unieke kansen gehad om op maat gemaakte dreggen voor onze klanten te bouwen die buiten het bereik van een traditionele dreg vallen. Onze nieuwste bedrijfsvideo, "Ellicott's Major Projects Group, ”Benadrukt het engagement van Ellicott om een ​​betrouwbare zware bagger te bouwen. Bovendien krijgen kijkers de kans om ons team in actie te zien terwijl ze samenwerken om een ​​dreg te produceren die de verwachtingen van onze klant overtrof.

Het kopen van een dreg kan voor sommige mensen overweldigend zijn. Als bedrijf zijn we er trots op onze klanten te helpen de juiste dreg te vinden. Ons team werkt rechtstreeks met de klant om hen te helpen bepalen welke bagger het meest geschikt is om aan hun behoeften te voldoen en zal het beste presteren zodra het is afgeleverd.

Nieuws en case study categorieën