Toll Free: + 1 888-870-3005 410-625-0808 1611 Bush Street, Baltimore, MD 21230, VS. sales@dredge.com
11

Stel je ooit voor wat er nodig is om een ​​bagger te bouwen?

Sinds de oprichting van het bedrijf heeft Ellicott Dredges verschillende unieke kansen gehad om op maat gemaakte dreggen voor onze klanten te bouwen die buiten het bereik van een traditionele bagger worden beschouwd. Onze nieuwste bedrijfsvideo, "Ellicott's Major Projects Group, ”Benadrukt de toewijding van Ellicott om een ​​betrouwbare zware dreg te bouwen. Bovendien krijgen kijkers de kans om ons team in actie te zien terwijl ze samenwerken om een ​​bagger te produceren die de verwachtingen van onze klanten overtrof.

Het kopen van een dreg kan voor sommige mensen overweldigend zijn. Als bedrijf zijn we er trots op onze klanten te helpen bij het vinden van de juiste dreg. Ons team werkt rechtstreeks samen met de klant om hen te helpen bepalen welke bagger het meest geschikt is om aan hun behoeften te voldoen en het beste presteert zodra deze is afgeleverd.

Categorieën nieuws en casestudy's