Gratuit Toll: + 1 888-870-3005 410-625-0808 1611 Bush Street, Baltimore, MD 21230, SUA sales@dredge.com

V-ați imaginat vreodată ce este nevoie pentru a construi o dragă?

De la înființarea companiilor, Ellicott Dredges a avut mai multe oportunități unice de a construi drage personalizate pentru clienții noștri, care sunt considerate dincolo de sfera unei drage tradiționale. Cel mai recent videoclip al companiei noastre, „Grupul de proiecte majore al Ellicott”, Subliniază angajamentul lui Ellicott de a construi o dragă fiabilă pentru vehicule grele. În plus, spectatorii vor avea ocazia să vadă echipa noastră în acțiune în timp ce lucrează împreună pentru a produce o dragă care a depășit așteptările clienților noștri.

Achiziționarea unei drage poate fi copleșitoare pentru unii oameni. În calitate de companie, ne mândrim cu faptul că ne ajutăm clienții să găsească draga potrivită. Echipa noastră lucrează direct cu clientul pentru a-i ajuta să stabilească care dragă este cea mai potrivită pentru a le satisface nevoile și va funcționa cel mai bine după livrare.

Categorii de știri și studii de caz