Bezplatná linka: + 1 888-870-3005 410 625 - 0808 1611 Bush Street, Baltimore, MD 21230, USA sales@dredge.com

Predstavte si niekedy, čo je potrebné na vybudovanie bagru?

Od založenia spoločností má spoločnosť Ellicott Dredges niekoľko jedinečných príležitostí na vytváranie bagrov na mieru pre našich zákazníkov, ktoré sa považujú za rámec tradičného bagru. Naše najnovšie firemné video, “Skupina významných projektov spoločnosti Ellicott, “Zdôrazňuje záväzok spoločnosti Ellicott stavať spoľahlivé vysokovýkonné bagre. Okrem toho budú mať diváci príležitosť vidieť náš tím v akcii, keď spolupracujú na výrobe bagru, ktorý presahuje očakávania našich zákazníkov.

Nákup bagrov môže byť pre niektorých ľudí ohromujúci. Ako spoločnosť sme veľmi hrdí na to, že pomáhame našim zákazníkom nájsť ten správny bagr. Náš tím pracuje priamo so zákazníkom, aby im pomohol určiť, ktorý bagr je najvhodnejší na splnenie jeho potrieb, a bude najlepšie fungovať po jeho dodaní.

Kategórie správ a prípadových štúdií