Bezplatná linka: + 1 888-870-3005 410 625 - 0808 1611 Bush Street, Baltimore, MD 21230, USA sales@dredge.com
11

Predstavte si niekedy, čo je potrebné na vybudovanie bagru?

Od vzniku spoločností mala spoločnosť Ellicott Dredges niekoľko jedinečných príležitostí na vybudovanie bagrov na mieru pre našich zákazníkov, ktoré sú považované za rámec tradičného bagra. Naše najnovšie firemné video, „Skupina hlavných projektov spoločnosti Ellicott, “Zdôrazňuje záväzok spoločnosti Ellicott budovať spoľahlivý ťažký bager. Diváci budú mať navyše príležitosť vidieť náš tím v akcii, keď spolupracujú na vytvorení bagra, ktorý prekonal očakávania našich zákazníkov.

Nákup bagra môže byť pre niektorých ľudí zdrvujúci. Ako spoločnosť sme hrdí na to, že pomáhame našim zákazníkom nájsť ten správny bager. Náš tím spolupracuje priamo so zákazníkom, aby mu pomohol určiť, ktorý bager je najvhodnejší na uspokojenie jeho potrieb, a bude dosahovať najlepší výkon po jeho doručení.

Kategórie noviniek a prípadových štúdií