Brez cestnin: + 1 888-870-3005 410-625-0808 1611 Bush Street, Baltimore, MD, 21230, ZDA sales@dredge.com

Si kdaj predstavljate, kaj je potrebno za izgradnjo strgača?

Od ustanovitve podjetja je imel Ellicott Dredges več edinstvenih priložnosti za izdelavo prilagojenih strgač za naše stranke, za katere velja, da presegajo obseg tradicionalnih strgač. Naš najnovejši video podjetje, "Skupina glavnih projektov Ellicotta, "Poudarja zavezanost Ellicott k izgradnji zanesljivo težka Bager. Poleg tega bodo gledalci imeli priložnost videti našo ekipo v akciji, kot delajo skupaj, da dobimo Bager, ki je presegla pričakovanja naših kupcev.

Nakup Bager je lahko ogromno za nekatere ljudi. Kot podjetje, smo zelo ponosni, da pomaga našim strankam najti pravo Bager. Naša ekipa deluje neposredno s stranko, ki jim pomagajo ugotoviti, kateri bagra je najbolj primerna za zadovoljitev njihovih potreb in bo deloval najbolje, ko je bila dostavljena.

Novice in študije primerov